Medewerkers


Raad van Toezicht
   
Enno Gerdes Directeur/ mede-eigenaar RebelGroup, Rotterdam voorzitter
Marieke Stam Directeur Den Haag Werkt lid
Nicolet van Graafeiland Van Graafeiland Makelaardij & Taxaties lid
Jasmijn Touw Manager Public Policy Benelux & Nordics Netflix lid
Mariëtte Maaskant Hoofd marketing & Communicatie (a.i.), Nederlands Fotomuseum lid
Joram Swart Senior strategist, APG Asset Management, Amsterdam lid
Medewerkers
   
Arnoud van Aalst arnoudvanaalst@museumrijswijk.nl directeur
Arjan Kwakernaak arjankwakernaak@museumrijswijk.nl conservator
Diana Wind dianawind@museumrijswijk.nl  curator
Ahmed Hammou ahmedhammou@museumrijswijk.nl financial controller
Bibi Perreijn bibiperreijn@museumrijswijk.nl coördinator balie/ winkel
Astrid Huitker astridhuitker@museumrijswijk.nl educatie
Elize Jelier elizejelier@museumrijswijk.nl coördinator verhuur/ horeca
Ernst Cadée ernstcadee@museumrijswijk.nl  facility manager
 
Vrijwilligers
   
Anneke Driessen   balie
Joke Nieuwenhuis   balie
Gerda Bennekom   balie
Joyce Middelkoop   balie
Annemarie van der Putten   balie
Ine Raaphorst   balie
Wim Biesheuvel   balie
Kazumi Nakamura   balie
Karla Snaphaas Boers   balie
Tonnie Versluis   balie
Hanako Matsunaga   balie/ museumcafé
Ben Rutges   collectiebeschrijving
Wil Kouwer   fotografie
Pim (Thitiya) Patanasri   schoonmaak
Connie Blok   rondleidingen
Hélène Hülsenbeck   rondleidingen
Heleen Harms   rondleidingen
Esther Tamboer   rondleidingen
Sarah Atzori   rondleidingen/ museumlessen
Lucia Contreras   rondleidingen/ museumlessen
Joren Kortekaas   rondleidingen/ media
Siger Bos   studieruimte
Anja Groenewegen   studieruimte
Wouter Smeulers   studieruimte
Freddie Pondman-Kleyheeg   studieruimte
Huub Klunder   studieruimte
Peter Roldaan   studieruimte
Ferry Rollema   studieruimte
Nena Visser   museumcafé/ balie
Puck Baltus   museumcafé/ balie
Jos Woltjes   museumcafé
Jeanine Kribbe   museumcafé
Paulette Fromager   museumcafé/ balie
Sanja Tork   museumcafé/ rondleiding
Anneke den Besten   museumcafé
Erik Smulders   museumcafé
Behjat Imani   museumcafé/ balie
Eva Leenders   museumcafé
Meyke van den Berg    museumcafé
 
Vacatures

Museum Rijswijk is op zoek naar....

Vrijwilliger balie, museumwinkel en museumcafé

Voor vragen of bij interesse horen we graag van je!